Ukupno: 20441

Pokladni kreativni natječaj u Koordinaciji Ulm

Cijelu smo godinu proveli maskirani zbog koronavirusa, međutim, to ne znači da ove godine nećemo održati pokladne aktivnosti u Koordinaciji Ulm. Učiteljice i učitelji pripremili su zadatke za sve učenike. Po troje učenika u svakoj kategoriji bit će nagrađeno poklon paketima! Učenici, zajedno sa svojim pomagačima roditeljima, imaju mogućnost izabrati jedan od ponuđena dva zadatka. Otvorite ovu vijest i saznajte više!

Pokladni tjedan u Koordinaciji Ulm

Učenici, zajedno sa svojim pomagačima roditeljima, imaju mogućnost izabrati jedan od ponuđena dva zadatka:

1.)    Od materijala koje imate kod kuće (karton, tkanine, šminka, stara odjeća itd.), napravite jednu zanimljivu masku, fotografirajte se i pošaljite svojoj učiteljici/učitelju,

2.)    Na internetu ili u kuharicama pronađite neku pokladnu slasticu, npr. fritule, krafne, kroštule, samoborske kremšnite ili slično, ispecite je uz pomoć majke ili bake, kreativno fotografirajte i pošaljite svojoj učiteljici/učitelju.

VAŽNO! Sudjelovanjem i slanjem fotografija slažete se da one budu objavljene na web-u i Facebook stranici Koordinacije Ulm, gdje će se provesti i glasovanje za najbolje maske i pokladne slastice. Uz fotografije će biti objavljeni inicijali učenika, razred i nastavno mjesto (ako roditelj želi drukčije, neka pravovremeno naglasi).

PRAVILA:

1.)    Svaki učenik  može sudjelovati u jednoj od ponuđenih dviju kategorija,

2.)    Braća i sestre mogu biti prijavljeni pod jednim uratkom ili odvojeno,

3.)    Izvršeni zadatak smatra se dolaskom na nastavu,

4.)    Fotografije se mogu poslati učiteljicama i učiteljima do 13. veljače (subota)            u 20 sati,

5.)    Fotografije će 14. veljače biti objavljene na Facebook stranici Koordinacije            Ulm,

6.)    Pobjednike natječaja proglašavamo na pokladni utorak, 16. veljače.

Budite kreativni, razigrani i nasmijani. Puno sreće svima!

Učiteljice i učitelji Koordinacije Ulm

objavio: Matko Đevoić   datum: 5. 2. 2021.

« Travanj 2024 »